TEE KUNI JÕÕPRENI
Pärnust tulles sõida välja mööda Lihula maanteed Haapsalu poole. Umbes 10 kilomeetri pärast näitab Audru ristis silt paremale LAVASSAARE. (Samuti sildid Jõõpre kauplus ja Tamme Talu ürdiaed). Sealt sõidad 8 km Jõõpresse.
____________________________________________________
Tallinnast tulles keerata ära Nurmest paremale, so. 5 kilomeetrit enne Pärnut ja vahetult enne väikest silda (paremal on roheline nn. konteinerbensiinijaam koos rekkameeste söögikohaga). Sõida umbes 4 km. ja keera paremale, kui näed silti Jõõpre 10 km (pöörangul on Laser Tool tehas ja bussipeatus). Jõõpre keskel on ristmik, millest keerad paremale (Lavassaare poole).
______________________________________________________
TEE JÕÕPRE KESKUSEST MEN LINGI
Jõõpre keskuses on MEIE pood. See jääb nii Tallinnast kui Pärnust tulles vasakut kätt. Poest umbes 100 m Lavassaare poole sõites paistab paremal, uus lasteaed ja koolimaja. Tee nurgal on roostevabast terasest hõbedane öökull. Sealt keerata paremale.

Sõidad koolimajast mööda, üle väikese sillakese ja mööda kruusa teed otse edasi kokku 1km, kuni tee saab põllu otsas otsa. Jäänud on siis veel vaid Eramaa sildi alt pöörata vasakule ja kohe 30 meetri pärast paremale.
Tiibeti Meditsiini Keskuse Men Ling kollane, punase kivi katusega maja paistab eemalt suurte kuuskede ja laudadest tara taga.
Tere tulemast ja rõõm kohtuda!

 

 

   

 

 


© TMK 2006