Silva Soobik
Tiibeti meditsiini terapeut / Refleksoloog

+372 51 66 646

Oma töös lähtun peamiselt traditsioonilise Tiibeti meditsiini põhimõtetest ning manuaalteraapiate meetoditest, mida olen omandanud Prantusmaal ja Hipaanias Rahvusvahelises Tiibeti Meditsiini Akadeemias (International Academy for Traditonal Tibetan Medicine IATTM) arsti erialal, õpetaja dr. Nida Chenagtsangi käe all.

Lisaks baasõpingutele olen samas koolis läbinud uneanalüüsi, mantraravi, geomantia (sa Che) kursused, mis on arvestatavaks osaks Tiibeti pärimusmeditsiini meistrite tegevuses. Selle valdkonnaga tegelevate terapeutide enesearendamise lahutamatuks koostisosaks on ka vaimsed praktikad Yuthok Ningdik, Mahamudra, Phowa, mida meie õpetaja pühitsuste alusel igapäevaselt või spetsiaalsete harjutuslaagrite raames teen.

Refleksoloogia vallas olen diplomeeritud Soome Medika Nova Oy loodusteraapia kooli poolt pärast kaheaastaseid refleksoloogia ja meditsiiniõpinguid loodusravi-terapeutide koolituskeskuses Sternum Koolitus. 2009. aastal läbisin refleksoloogide kutsestandardi alusel riikliku atesteerimise. Olen Eesti refleksoloogide liidu Eesti Refleksoloogid liige, mis on Euroopa refleksoloogide ja tsoonterapeutide ühenduse R.i.E.N. (Reflexology in Europe Network) liige.


 


© TMK 2006